Pil yüzdesi gösterme

Android Samsung Galaxy telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm. Daha önce ekran üst bölümünde pil durumunun olduğu bölümde  pil durumu yüzdesi görünüyordu.

Android cihazlarda pil yüzdesi nasıl gösterilir?

sedapekmez sedapekmez (624)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung gibi Android cihazlarda kalan pil yüzdesini görülebilir yapmak için ilave bir işlem yapmak gerekiyor. Varsayılan olarak pil yüzdesi sadece yeşil bir grafik ile ekranın üst bölmesinde görünüyor. Küçük bir değişiklik ile pil yüzdesini gösterebiliyorsunuz.

    Android cihazlarda pil yüzdesi gösterme için şu adımları takip edin:

    • Android cihazda ayarlar bölümüne girin.
    • Cihaz bölümündeki Ekran seçeneğine dokunun.
    • Diğer ayarlar bölümünde Pil yüzdesi gösterme seçeneğini işaretleyin.

    Pil yüzdesi gösterme seçeneği göstergede kalan pil yüzdesini gösterir.

    Bu işlemden sonra Samsung gibi Android cihazlarda pil yüzdesi ekranın üst bölümünde görüntülenecektir.

    sedapekmez sedapekmez (624)