" Ping Değeri " Nasıl Düşürülür ?

Online oyunlardaki ( zula , cs go tarzı oyunlarda ) ping değerimi nasıl düşürebilirim ?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
6 yıl önce sordu

  • @farurhenho dedi gibi ama cs go için yakın sunuculara baglanmak için kodlar var onları kulan ve en yüksek ping degeri gire bilirsin ... krsn 6 yıl önce
  • @krsn peki zula 'da nasıl ping düşürebilirim ? ybaskin34 6 yıl önce
  • @ybaskin34 zula hakkında bişey diyemem... krsn 6 yıl önce
  • @krsn peki genel olarak yapılabilecek bi işlem yok mudur ? ybaskin34 6 yıl önce
  • @ybaskin34 internetin hızına bağlı ping darkcrak 5 yıl önce
  • @darkcrak hızımı 50mbit çıkardım fakat yine ping aynı :) ybaskin34 5 yıl önce
  • Hangi marka @ybaskin34 modem darkcrak 5 yıl önce
  • @darkcrak Ttnet ZyXEL ybaskin34 5 yıl önce
  • Modemin reset düğmesine 10 saniye basılı dur iğne ile sonra modem kendi kendine açılacak @ybaskin34 darkcrak 5 yıl önce
  • @darkcrack o yolları çok denedim faydası yok :) ybaskin34 5 yıl önce
  • @ybaskin34 http://www.speedtest.net test yaparmısın pc de darkcrak 5 yıl önce
  • resetlemeden önce darkcrak 5 yıl önce
  • Sonra telefonda'da test yap darkcrak 5 yıl önce
  • @darkcrack test yapmıştım daha önce değerler aynı genelde değişen bişey yok . ybaskin34 5 yıl önce
  • Telefonda'da aynımı @ybaskin34 darkcrak 5 yıl önce
  • @darkcrak aynen telefondada aynı malesef :( ybaskin34 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Ping değeri kullanıcı taraflı düşürülebilecek bir şey değil. Bulunduğun bölgedeki internet altyapısı ve oynayacağın oyunun sunucularının o anki yoğunluğuna bağlıdır.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • @farurhenho peki bu durumda ne yapmak lazım , yapabileceğim herhangi bi işlem yok mu ? ybaskin34 6 yıl önce
  • @farurhenho ayrıca zula oyununda mesela ping 30 'du eskiden şimdi 40'a çıktı. ybaskin34 6 yıl önce
  • Eğer mümkünse ethernet kablosu ile modemi bilgisayarına bağla. Onun dışında kullanıcı olarak yapabileceğiniz pek bir şey yok. @ybaskin34 omercik 6 yıl önce
  • @farurhenho zaten ethernet kablosu ile bağlantı kuruyorum. ybaskin34 6 yıl önce
  • @farurhenho oyunda milletin pingi düşük bi benim yüksek ya.. herhangi bi işlem ya da müşteri hizmetlerine söylebileceğim bişey ? ybaskin34 6 yıl önce
  • Müşteri hizmetlerine bu problemi iletin, teknik servisin gelip bakmasını istediğinizi söyleyebilirsiniz. En azından problemin sebebi belli olur ve ona göre çözüm yolları ararsınız. @ybaskin34 omercik 6 yıl önce
  • @farurhenho tamam. peki benim yapabileceğim bişey yok mu program ayar vs. ? ybaskin34 6 yıl önce
  • Benim bildiğim yok. Eğer altyapısal bir probleminiz varsa zaten hiçbir program sorununuzu çözmez. Siz müşteri hizmetlerini arayıp teknik servisin gelip bakması talebinde bulunun en iyisi. @ybaskin34 omercik 6 yıl önce
  • @farurhenho birisi wtfast mı ne öyle bi program ile düşürülebiliyor diyor ama ne kadar doğru fikrim yok.. böyle bişey mümkün mü ? ybaskin34 6 yıl önce
  • Bu programı internette biraz araştırdım. Düşürdüğünü söyleyenler var. Program kendi belirlediği bir IP adresine bağlanıp oyunun sunucularına oradan bağlanıyormuş. Denemekte fayda var, deneyebilirsin. Ama birisi de "VAC ban yedi" gibi bir cümle yazmış, dikkatli ol.. @ybaskin34 omercik 6 yıl önce
  • @farurhenho yalnız programı indirdim kurulum tamam sonrası sıkıntı .. nasıl yapalım ? ybaskin34 6 yıl önce

Elinde Yapacak Birşey Yok Aslında Ama Oyunu Rahatlatmak Amacı İle İP Adresine - Ping Atarsın.

Ama işe yaramama ihtimali de var.

malgibiolan malgibiolan (307)