Ping'imi düşürmek için ne yapmam gerek? Ping'i düşürmem için hangi programı önerirsiniz?

Eskiden wtfast programını yukledigimizde deneme sürümü vardı ama suan yok bu programı satın almaksizin kullanabilir miyiz yani Crack veya ürün etkinleştirme varmı yardimci olabilir mısınız

muha189 muha189 (29)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hangi oyunlarda kullanıyorsun? Anti-Cheat'i iyi olan oyunlarda kullanırsan ban yiyebilirsin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Zula da ban varmı muha189 3 yıl önce
    • Sanmıyorum, oyunun AC'si var ama ne olduğunu bilmiyorum eğer Battleye veya EAC ise ban ihtimali var, af yok. İhtimal var illa banlanacaksın diye bir şey demiyorum. Ayrıca böyle uygulamaları crackli kullanmanı tavsiye etmem, ping düşürmek tek taraflı olacak şey değil, altyapınla, bölgenle, modeminle ve internetine giren kişi sayısı. Eğer ping istemiyorsan wifi'yi kapatacaksın, internete senden başkası girmeyecek, zaten zula gibi bir oyunda pingin olması imkansısz, mutlaka internetine başka birisi giriyordur yada ailenden biri, wifi'yi kapatırsan sorun çözülür. @muha189 hydra 3 yıl önce

    Ücretli yazılımlar var elbette wtfast diye bir uygulama var onu deneyebilirsin ama sanırsam ücrerli.

    https://www.wtfast.com/tr/

    Wtfast uygulamasını cracklı kullanmanı önermem veya hiçbir uygulamayı crcaklı kullanmanı önermem çünkü crack kullanınca başkasının emeğini çalıyor oluyorsun. Eskiden Wtfast uygulaması ücretsizdi fakat şimdi ücretli oldu ayrıca Wtfast gibi bir uygulama var mı bilmiyorum.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • zaten wtfast için crack arıyor, :D hydra 3 yıl önce
    • :DD Ben direk başlığa göre cevap yazdım @hydra darkcrak 3 yıl önce
    • Thanks @hydra darkcrak 3 yıl önce
    • Evet var böyle bir Program teşekkür ederim cevaplarınız için muha189 3 yıl önce
    • Valla bilgisayar programları hepsi Crack olmuş zaten antivirüs olsun office olsun yani hepsi Crack indiriyor lar Format bile aktiflestirme indiriyor lar yani hiç kimse para verip almıyorlar muha189 3 yıl önce
    • Alan alır mesela ben lisans satın alıyorum üreticilere destek veriyorum @muha189 darkcrak 3 yıl önce