Ping komutunu Ctrl + C ile değil de X ile kapattım sorun olur mu?

Reis senin bir video da İnternet hızı sorunu ile ilgili bir cmd komut sistemi de kodlar yazıyordun bende denedim lakin Bi yeri unuttum 1.1.1.1 -t konutunda ctrl c ile ping atmayı durdurdum demissin ben unuttum sag üst x isaretinden kapadım ctrl c etmedim için yazdığım 1.1.1.1 - t kodu x den kapattım için arka planda ping atmaya devam edermi

enso enso (6)
1 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba,

    ping -t  8.8.8.8 yaparsan kapatana kadar paket gönderir.

    astrayos astrayos (141)
    1 yıl önce cevaplandı

      Nasıl kapatabilirim peki bunu x den çıksam kapanırmı

      enso enso (6)
      1 yıl önce cevaplandı

      • Ctrl c yapınca kapatır astrayos 1 yıl önce
      • Ben x den kapattım yanlışlıkla genede kapanırmı hocam enso 1 yıl önce
      • Kapanır sıkıntı olmaz. astrayos 1 yıl önce
      • Teşekkür ederim hocam k. Gelsin yordum sizide enso 1 yıl önce
      • rica ederim estağfirullah astrayos 1 yıl önce

      X tuşuna basarak komut satırını kapatmışsın.  Bu durumda ping sonlanır.

      Yani illa Ctrl + C ile sonlandırmana gerek yok merak etme. Bir sorun olmaz.

      hakan hakan (15424)