Pinterest işletme hesabı nasıl oluşturulur?

Pinterest profile kapak fotoğrafı eklemek?

Pinterest kapak fotoğrafı eklemek istiyorum?

Pinterest kapak fotoğrafını nereden yükleyebilirim?

Pinterest  işletme hesabı nasıl oluşturulur?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pinterest, her türlü görselin paylaşıldığı ve pano sistemiyle çalışan bir sosyal platformdur.

    Pinterest kapak fotoğrafı eklemek istiyorum?

    Kapak fotoğrafı eklemeniz için işletme profiline geçmeniz gerekmekte kapak fotoğrafı ekleme özelliği o zaman aktif edilecektir ve kapak ekleyebileceksiniz.

    Pinterest işletme hesabı nasıl oluşturulur?

    • ilk olarak sağ üst koşede (yan yana olan 3 noktaya basın)
    • Ücretsiz işletme profili ekle yazısını göreceksiniz ve altında buton olacak (profil ekle) tıklıyorsunuz .

    ve işletme sayfanızı oluşturmanız için 8 tane bölümü geçmeniz gerekiyor .

    8 bölüm içeriginde neler var?

    1. İşletmenizin adını ekleyin & Bize işletmeniz hakkında bilgi verin (ismini oluşturun ve ne üzerine olacağını belirtin)
    2. İşletme e-postanızı ekleyin (kullandığınız e-posta)
    3. Web sitenize bağlantı verin (internet siteniz yoksa sosyal ağ linklerini yapıştırın)
    4. Daha fazlası Diğer hesaplarınızı Pinterest'e bağlayın. (atla)
    5. Pinterest'te reklam yayınlamayı hiç düşündünüz mü? (hayır reklam vermeyi planlamıyorum yazan yere tık koyun)
    6. İşletmenizi en iyi tanımlayan konuları seçin (ve burada kategori seçiyorsunuz)

    bölüm direk son bölüme atladığı için 7-8 eklenmedi

    Son adım Kullanışlı tarayıcı düğmemizi edinin yazan bölüm göreceksiniz aşada atla yazan butona basınız .

    ve işletme profiliniz artık kurulmuştur .

    Sizi kapak fotoğrafı oluşturmanız için sayfaya yönlendirecek ve resim yükleme bölümüne geldiniz.

    • indirdiğiniz resmi sol koşede yüklemeniz için bölüm verilecek tıklayın ve yükleyin.
    • ve başlık oluşturun yazıyoruz başlık oluşturduk.
    • yayınla yazan yere basıyorsunuz (pano oluşturmaya basınız) panoya isim vermeniz gerekiyor ve isim verdik ve (oluştur) yazan butona basıyoruz ve tekrar yayınla basıyoruz ve kapak oluştu.

    panoya yüklediğiniz resimler kapak'ta gözükecektir.

    bl4lev bl4lev (790)