Pinterest son arama geçmişini nasıl temizlenir?

Pinterest son arama geçmişini temizlemek istiyorum ama ayarlarda geçmiş temizleme ile ilgili bölüm göremedim ve bulamıyorum?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pinterest, güncellenmesi nedeniyle ayarlarda temizleme bölümü bulunmuyor kaldırılmıştır .

    • arama çubuguna basınız ve son aramaları göreceksiniz ve çarpı işaretine basıp kaldırın ve son aramalar temizlenmiştir.

    ve sorun çözülmüştür .

    bl4lev bl4lev (790)