Pirhana action cam 1101 sorunu

piranha action cam 1101 video oynatım nasıl oluyor video yu çekebiliyorum ama oynatamıyorum ne yapmam gerek bilgisi olan yardım edebilirmi lütfen :)

miendisbey miendisbey (3)
6 yıl önce sordu

  • Soruna biraz daha açıklık getir videoyu nerede oynatmak istiyorsun? Bilgisayar,Tv,Cihaz İçi tahatugyan 6 yıl önce
  • pc de açaya çalışıyorum kamerayı da daha yeni aldım arastırma yaptım internetten sadece kutu açılımı incelemsi bulabildim telefonda da pc de de açılmıyor gösteriyor ama açmıyor videoyu miendisbey 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Kamareyı USB ile pc ye bağladığında içindeki dosyaları görebilyor musun? Görebiliyorsan dosyaların formatı, uzantısı nedir?

Dosyaları görebiliyorsan, VLC player yüklemeni tavsiye ederim. Neredeyse tüm video formatlarını oynatır:  VLC Player nedir, ne işe yarar

hakan hakan (15424)