Pivot Animator nasıl indirilir?

Merhaba;

Basit animasyonlar yapmak için Pivot Animator indireceğim ama çoğu siteye güvenmiyorum. Nereden indirmemi önerirsiniz?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    En güvenilir olanı kendi sitesi pivotanimator.net'tir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      @farurhenho link vermiş. Verdiği link resmi site linki. Ama indirme dosyasının içinde reklam yazılımı mevcut. Bunu bilerek indir ve kur. #pivot animator sitesini inceledim. Pivot Animator  ücretsiz bir program bunun karşılığı olarakda kurulum dosyasının içine reklam yazılımı yerleştirmişler. Emsisoft antimalware Application.AdInstall (A) bulundu şeklinde uyarı veriyor. Virüs değil ama bunu kurduğunde kendincen açılır reklam pencereleri, Google Chrome üzerinde istenmeyen reklamlar ile karşılaşabilirsin.

      hakan hakan (15424)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @hakan reklam yazılımlarını indirmeden kurma yolu yokmu? toprak34 6 yıl önce
      • @toprak34 sanmıyorum. Fakat kurulumu yaptıktan sonra antimalware programları ile taratırsın bilgisayarı. işe yarar. hakan 6 yıl önce