Platoon USB Wi-Fi bilgisayarıma yükleyemiyorum

Bugün markası PLATOON olan usb wireless satın aldım, içinde bulunan diski bilgisayara taktım ve setup dosyasını açtım.

Yüklemeye çalışırken InstallShield 2015 Limeted Editon.msi ile alakalı bir şey çıkıyor ve anladığım kadarıyla bilgisayar içinde böyle bir şeyi seçmemi istiyor, ben bilgisayarda böyle bir şey bulamadım ve cancel butonuna basıp çıkmaya çalışırsam hata veriyor ve karşıma şöyle bir yazı çıkıyor : Error 1706.No valid source could be found for product InstallShield 2015 Limeted Editon. The Windows Installer cannot continue.

Daha sonra kuruluma devam ediyor ama bu seferde kurulum sonunda ekranda şöyle bir yazı kalıyor ve kurulum tamamlanmıyor : Şimdi yükleniyor Cisco EAP-FAST

Ne yapmam gerekiyor? Çözümü var mı veya bu usb sürücüyü başka türlü yükleme imkanı var mı?

legend1 legend1 (3)
3 yıl önce sordu

  • wifi sürücü indernetten indirmeyi denedin mi ? krsn 3 yıl önce
  • DriverPack Solution ile halletim teşekkür ederim. legend1 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Driver kurmadan çalışmıyor mu ? Bende de USB wifi vardı taktım çalıştı, driver kurmadan wifi'ye bağlanıyorum.

hydra hydra (3800)
3 yıl önce cevaplandı

    Öncelikle aygıt yöneticisinden üst kısımda bilgisayar simgesi gibi olan simgeye tıklayarak donanım değişikliklerini tara diyerek alttaki işlemleri deneyin.

    Aygıt yöneticisinde usb wifi aygıtına sağ tık yaparak sürücüyü güncelleştirden ; sürücüleri otomotik arayı seçerek driver yüklemeyi deneyin.

    Olmazsa manuel olarak yüklemeyi deneyin.

    Aygıt yöneticisinde usb wifi aygıtına sağ tık yaparak sürücüyü güncelleştirden bilgisayarımdan sürücü seçerek bölümünden elle driveri yüklemeyi deneyin setup dışında rar ya da .inf dosyası ile.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    3 yıl önce cevaplandı

    • @legend1 .inf ya da rar dosyası varsa resimli olarak anlatım yapalım. ybaskin34 3 yıl önce