Play Store aniden "Satın alma başarısız oldu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin" diyor

Her gün, telefonda bir anda "Satın alma başarısız oldu. Daha sonra tekrar deneyin" yazısı çıkıp gidiyor.  "Toast" denilen mesaj türünden.

Yakalayabilirsem ss koyacağım.

Geliştirici seçeneklerinden çalışan hizmetlere baktığımda, sistemin varsayılan uygulaması olan "Phone Master" uyg.unda böyle bir şey yazdığını gördüm.

Ekran görüntüsü

DURDURMAK :p

Virüs taraması yaptım, bir şey çıkmadı.

Phone Master uygulamasından her izni almıştım telefonu aldığım gün.

Modlu uyg.ları kaldırdım yine aynı.

Ne yapmam gerek?

kyoya kyoya (5)
1 yıl önce sordu

  • Hangi APK dan bahsettin kulan1 1 yıl önce
  • @kulan1 Bir dosya yöneticisinin. Sizde mi aynı sorunu yaşıyorsunuz yoksa? kyoya 1 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Kurduğum bir APK'danmış galiba. Kaldırdım. İsmini söylemeyeyim.

kyoya kyoya (5)