Play Store'da güncellediğim uygulamalar aynı sürüme tekrar güncelleme istiyor

Play store'da güncellediğim uygulama aynı sürümü bir kaç gün sonra  tekrar güncelleme istiyor! Güncellediğim uygulamalar bir kaç gün sonra tekrar güncelleme istiyor.

Telefon modeli : samsung j7 2016

oguzhan34 oguzhan34 (96)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Uygulamalar canı sıkılınca güncelleme istemez. Ya geliştiricisi sık sık güncelleme veriyordur (ki bu kötü değil) ya da o uygulamanın beta programına kayıt olmuş olabilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hocam eksik bilgi vermişim. Özür dilerim güncelledim. @farurhenho oguzhan34 5 yıl önce
    • Bence sen yanlış anlıyorsun. Uygulama aynı sürümü tekrardan yüklemez. Hangi uygulamalarda oluyor bu? İstisnasız bütün uygulamalarda var mı? @oguzhan34 omercik 5 yıl önce
    • Belirli uygulama yok karışık olarak geliyor. @farurhenho oguzhan34 5 yıl önce
    • Nasıl anlıyorum onuda söyleyeyim. Uygulamaları güncelliyorum. Bir kaç gün sonra play store da bildirim geliyor. 10 tane güncellenecek uygulama var. Yeni güncelledim 10 tane ne ara oldu diyerek bakıyorum. Örn: 5 kasımda bütün uygulamaları güncelliyorum. Yeni gelen güncel sürümleri yayınlama tarihine bakıyorum örn: 1 Kasım. Oysaki 5 kasımda hepsinin güncellemiştim. Tekrar geliyor. @farurhenho oguzhan34 5 yıl önce

    Google Play üzerinden uygulamalar çok sık güncelleme alıyor. Bende de anı uygulama defalarca güncelleme aldığı oluyor. Bu sana özgü bir durum değil. Uygulamara sürekli hata giderme ve yeni özellikler ekleniyor. Bundan dolayı sende bu güncellemeleri sık sık alıyorsun.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Evet dediğiniz normal geliştirme amaçlı güncelleme ona sözüm yok. Aynı güncellemeyi güncelliyorum sorunum bu. @murat oguzhan34 5 yıl önce
    • @oguzhan34 güncelleme gerçekleşmiyor olabilir mi? Telefonunun hafızasında yer var mı? Eğer sorun tek bir uygulamadaysa uygulamayı kaldırmanı ve tekrar yükleneni öneririm. murat 5 yıl önce
    • Telefon hafızasında alan var. Tek uygulama değil karışık oluyor. @murat oguzhan34 5 yıl önce