Play Store'dan APK nasıl indirilir?

Bir uygulama doğrudan Google Play Store üzerinden apk olarak nasıl indirebilirim?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Akıllı telefonunuza direkt Play Store'dan uygulamaların apk dosyalarını indirmek mümkündür. Doğrudan Play Store üzerinden programsız apk indirme yapabilirsiniz.

    Öncelikle apk'sını indirmek istediğiniz uygulamanın Play Store'daki URL'sini kopyalamanız gerekiyor.

    Play Store'da uygulama bağlantısı (URL) nasıl kopyalanır?

    1. Telefonunuzdan Play Store uygulamasını açın ve .apk olarak indirmek istediğiniz uygulamayı bulun.
    2. İndirmek istediğiniz uygulamayı bulduysanız sayfayı biraz aşağı kaydırın ve Paylaş butonuna tıklayın.
    3. Paylaş butonuna tıkladıktan sonra uygulamayı paylaşma şeklinizi soran bir pencere gelecek, buradan Mesaj uygulamasını seçin.
    4. Mesaj uygulamasını seçtikten sonra uygulamanın linki otomatik olarak karşınıza gelecek. Herhangi bir kişiye SMS olarak göndermenize gerek yok, linke basılı tutun ve daha sonra Kopyala seçeneğine dokunun.

    Bunu yaptıktan sonra seçtiğiniz uygulamanın Play Store bağlantısı kopylalanmıştır. Şimdi Play Store'dan apk indirme işlemine geçebilirsiniz.

    1. Daha sonra bu linke tıklayıp APK Downloader sitesine gidin: https://apps.evozi.com/apk-downloader/
    2. Sitedeki "Package name or Google Play URL" bölümüne kopyaladığınız Play Store linkini yapıştırın ve "generate download link" seçeneğine tıklayın.
    3. APK Downloader sitesi, linkteki uygulamayı tanıyıp apk linkini çıkardıktan sonra alttaki yeşil "click here..." butonuna basın ve indirmenin yapılmasını bekleyin.

    Bu şekilde Play Store'dan apk indirme yapabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Zaten Google playden indirdiyin bir uygulamayı kendi sisteminde apk yapa bilirsiniz

      Lucky patcher bunu kolaylıkla yapıyor ayrıca root gerekmeden birçok oyunu hile yama apk istediyinizi yapa bilirsin lucky patcherle

      necefov necefov (-1)