PLAY store nasıl güncellenır?

selamaleykum abiler. ben bilgisayarda leadroid emülatörünü kullanıyorum. Play storeyı guncellemem lazım ama yapamıyorum otomotık güncellemeye aldım ama bütün gün durdu güncellenmedı. nasıl güncelleye bılırım.

play storenın ayarlar kımından sürümüne baktım 6.1.12 yazıyor. Clash of  clans. Pubg mobıle gıbı oyunları bulmuyor. bır şekılde buluyorum cıhazınız bu sürümle uyumlıu değıl dıyor.

tektek tektek (6)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Hangi emülatörü kullanıyorsunuz? "leadroid" diye emülatör duymadım, size tavsiyem BlueStacks kullanmanız.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Leapdroid. Olmaliydi özür dilerim P harfi kalmiş. File Hippo diye bir site var ondan indirdim. Play store'i güncelledim ama hala CLASH OF CLANS. PUBG MOBILE gibi oyunlari bulmuyor. Emülatörün ana ekraninda CLASH of Clans var onuda indimem gerek tikliyorum Play store'ye gidiyor. Cihazinizla bu sürümü uyumlu değil diyor. tektek 1 yıl önce
    • BlueStacks kullanmayi çok isterdim ama RAM 1GB olduğu için kullanamiyorum. tektek 1 yıl önce
    • O zaman memu dene. @tektek ilkaybaki16 1 yıl önce
    • Memu 1GB RAM ile çalişirmi dersin tektek 1 yıl önce
    • Memu 1GB RAM ile çalişirmi dersin @ilkaybaki16 tektek 1 yıl önce
    • Memu minimum 2GB önerilen 8GB istiyor. @tektek ilkaybaki16 1 yıl önce