Play Store sipariş geçmişinden yüklü olmayan uygulama nasıl kaldırılır?

Android telefonumda Google Chrome adres satırına https://play.google.com/store/account yazıp arama düğmesine bastığımda sipariş geçmişinde 3 uygulama görünüyor. 2 si yüklü, 1 tanesi telefonda yüklü degil. Yüklü olmayan uygulama adının altında "aylık abone" yazıyor. Onu ne yaptıysam kaldıramadım. Kaldıramadığım uygulamanın üstüne geliyorum dokunuyorum başka yere atıp uygulama simgesinin altında "yüklü" yazıyor. Yüklü yazısının altında uygulama içi satın alma teklifi sunuyor onun altında da "bu uygulama cihanızla uyumlu" yazıyor. Nasıl kaldırabilirim bu uygulamayı?

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Senin için araştırdım. Google Product foruma da baktım. Ama maalesef Play Store sipariş geçmişinden ürün silinemiyormuş. Bu durumdan pek çok kullanıcı şikayetci durumda.

    Google sipariş geçmişinden bir ürün silmek için bir seçenek koymamış

    hakan hakan (15424)