PlayStation 3:80710104 Ağ Hatası

ps ağ hatası veriyor nasıl düzeltirim herşeyi denedim olmuyor

seydibsrn seydibsrn (24)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Settings (Ayarlar) > [Network Settings] (Ağ Bağlantıları) > [Internet Connection Test] (İnternet Bağlantı Testi) öğesini kontrol edin ve Internet Connection Test (İnternet Bağlantı Testi) yürütün.
    • PS3 sistemini doğrudan modeme, bir yönlendirici olmadan bağlıyorsanız lütfen, Settings (Ayarlar) > [Network Settings] (Ağ Ayarları) > [Internet Connection Settings] (İnternet Bağlantı Ayarları) > [Custom] (Özel) altında İnternet Servis Sağlayıcısı tarafından sağlanan PPPoE ID ve şifrenin doğru olduğundan emin olun.
    • Bir yönlendirici kullanıyorsanız lütfen, yönlendiricinize ait yapılandırmayı kontrol edin ve modemin ağa doğru bir biçimde bağlandığından emin olun.
    • Yönlendirici ayar bilgilerini Internet Servis Sağlayıcınızdan veya yönlendiricinin üreticisinden talep edebilirsiniz.
    esty esty (-48)