playstation 3 kırdırılmışmı kırdırılmamışmı ?

Merhaba kararsız kaldığım bir konu var playstation 3 alacam fazla zamanım yok en fazla 3 gün sonra bir fat kasa almayı planlıyorum ama kafama takılan bir soru var acaba kırdırtılmışmı yoksa kırdırılmamışmı.korkum şu kırdırılmamış ps3 alırsam oyunlarını nereden bulacam daha doğrusu istanbul avrupada nereden bulacam.kırılmış alırsam bu sefer online oynayamayacağım.playstation 3 ün online ı boş diyorlar bu benim daha çok kafamı karıştırdı araştırmama rağmen sürekli olarak düşüncelerim değişiyor benim düşünceme bakmadan sizce ne almalıyım? bu arada ayrıntılı bir şekilde yazarsanız sevinirim.(Lütfen kalkıp gereksiz yorumlar yazmayın yok eskidi o konsol gibisinden elimde playstation 4 olmasına rağmen elimin altında birde playstation 3 de olmasını istiyorum herkesin zevki farklıdır)çözüm bulmaya çalışanlara şimdiden teşekkür ederim.

arday arday (-3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kırdırılmış alırsan kadiköy yazıcıoğlunda bolca oyun bulabilirsin. Kırdırılmış PS3'ün en büyük sorunu online, multiplayer oyunları yani internet bağlantısı gerektiren oyunları oynayamazsın. Buna göre kararını vermelisin.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @murat Artık Son Sürüm Kırdırılmış (4.82) Ps3 ler Online Girebiliyor . malgibiolan 5 yıl önce
    • Sistem Güncellemesi Gelene Kadar malgibiolan 5 yıl önce
    • @malgibiolan sorun da burada, güncelleme almazsan sisteme girmene izin vermeyebilirler, alırsan zaten crackli olduğu için sorun olur. murat 5 yıl önce

    N11 Sitesinde Bir Ps3 Var .

    Ayteknoloji Hazırlamış.

    Ps3 Kutu İçeriği ;

    - 1TB Ps3 Slim Kırılmış Siyah

    - 2 Adet Dualshock 3 + Şarj Kabloları

    - Hdmı Ve Görüntü Kabloları

    - 90 Oyun

    Fiyat : 1100 TL

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

      Kirdilanmis alirsan kafan rahat eder icine istediyin kadar ve beles oyun yuklersin online zaten bos ps3 online oyun icin alinmaz bence

      sirxan sirxan (2)