Playstation Now Pcde Kullanmak

PsNow kullanmak istiyorum hesapları açtım pc için programı indirdim ama ps4e giriş yapmamı söyleyen bir sayfa çıkıyor, Ps olmadan oyunları pcde oynamak mümkün değil miydi?

leone1907 leone1907 (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Maalesef mümkün değil çünkü ps ye göre yazılımını ayarlamışlar bu yüzden oynaman mümkün değil diye biliyom

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Oynanılabilir ancak oynamak için gerçekten güçlü internet bağlanatınızın olmasına ihtiyacınız var. Ayriyetten Playstation now maalesef Türkiye de kullanılamıyor.

      hydra hydra (3800)