Playstore'dan kaldırılan uygulamayı edinmek mümkün mü?

Abimin telefonunda (note2) yüklü bi uygulama vardı "Yt3 downloader" diye. Youtube ve bil Umum sitelerden mp3 ve video indiriyordu. Aynı uygulamayı kendi telefonuma (galaxy s2) indirmeye çalıştım ama uygulama marketten  kalkmış. Abim telefonunda hâlâ kullanabiliyor ama.

Bu uygulama nerden ve nasıl edinebilir?

Alternatif bi uygulama varmıdır? ?

Uygulama link:  http://market.android.com/search?q=pname:com.mdu.ytdl

Uygulama Görseli link:

http://i.hizliresim.com/ayzW3B.png

blastoise blastoise (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Şöyle bir çözüm olabilir. Bahsettiğin uygulamayı abin kendi telefonunda Clean Master, Android Asistant, MyBackup vb uygulama vasıtasıyla yedekler (kurulu uygulama apk dosyası olarak yedeklenir). Bunu kendi telefonuna aktarırsın ve bilinen şekilde apk'yı çalıştırıp kurabilirsin.

    Veya;

    YT3 Music Downloader 1.3 (download-tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim, link çalıştı ama her kalkan uygulama için sana mı ulaşmalıyım temmuz :D bunun bi korsan play store mağazası yok mudur?? :) blastoise 9 yıl önce
    • İşe yaradığına sevindim. Esasen android uygulamalarından çok anlamam. Bunuda senin için arayıp bulmuştum (Kendi telefonumdaki benzer fonksiyonlu uygulama ücretli). Yardım gerekirse ve elimden gelebilecek gibiyse problem olmaz; ben buralardayım :-) temmuz 9 yıl önce

    merhabalar bahsettiginiz uygulama downloader olmasin isim ayni indirmedim ama

    anteplioguzhan anteplioguzhan (10)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Yanlış link vermişsin. Pusula uygulaması o. temmuz 9 yıl önce
    • Verdiğin linkte pusula uygulaması var. Bahsettiğim uygulamayı tüm detayıyla attım. Play store dan kalkmış, az,,yukarda @temmuz arkadaşımızın attığı linkle uygulamaya erişebilirsin :) blastoise 9 yıl önce

    bunu başka bir şekildede oyunun adı örneğin flaapy bird google flaapy bird apk yazıp indirip telefonuna at ve telefonunda kur o dosyayı

    kerem52 kerem52 (37)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Oyun ne alaka kerem? temmuz 9 yıl önce
    • Anladım, teşekkürler :) blastoise 9 yıl önce