Please type the characters in the image above into the field below and click the 'Begin Uninstall' button

Son dönemde bazu uygulamalar programı kaldırmak istediğinizde aşağıdaki gibi bir uyarı ile kullanıcının işlem yapmasını istiyor. İngilizcesi yeterli olmayan kullanıcılar bu aşamada sorun yaşıyor ve bir sonraki aşamaya geçemedikleri için programı kaldıramıyorlar.

Application Uninstaller
Welcome to the application uninstaller. Please follow the directions below to continue
with the uninstall. Please close all browsers before you continue.

9-38

Please type the characters in the image above into the field below and click the
'Begin Uninstall' button.

Kullanıcılar böyle bir uyar aldıklarında ne yapmalılar, bu mesajın anlamı nedir?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Application Uninstaller
    Welcome to the application uninstaller. Please follow the directions below to continue
    with the uninstall. Please close all browsers before you continue.

    9-38

    Please type the characters in the image above into the field below and click the
    'Begin Uninstall' button.

    mesajı kullanıcıların program kaldırırken bir işlem yapması gerektiğini uyaran bir ifadedir. Program yapımcıları program kaldırma işini zorlaştırmak ve bazı programlar tarafından otomatik program kaldırılmasının önüne geçmek için böyle gereksiz bir aşama koyabiliyorlar.

    Burada kullanıcıdan yapılması istenen bir matematiksel işlem.  Hemen bu pencerenin altına, 9-38 gibi sayısal bir ifadenin olduğu alanın altındaki kutuya 9-38 işleminin sonucu yazılmalıdır. (-29).

    Bu işlem 23+3 gibi toplama işlemide olabilir aradaki operatör ne ise ona göre işlem yapılmalı ve kututa işlem sonucu yazılmalıdır.

    Daha sonra Begin Uninstall' tıklanarak kaldırma işlemi devam ettirilebilir.

    cemkara cemkara (4215)