Pleasewait.exe Windows tarafından bulunamıyor hatasının çözümü nedir?

Windows işletim sisteminde bilgisayarı her açtığımda

'Pleasewait.exe' Windows tarafından bulunamıyor. İsmi doğru yazdığınızdan emin olup yeniden deneyin

hatası alıyorum. Pleasewait.exe'hatasının çözümü için ne yapmalıyım?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pleasewait.exe hatası almanızın sebebi bilgisayarınıza yüklediğiniz bir crack veya illegal yazılım olma ihtimali yüksek.

    Eğer illegal olarak Windows 8.1 KMS Activator, KJ Activator gibi bir Windows aktivasyon aracı yüklediyseniz veya başka bir crack aracı kullandıysanız açılışta Pleasewait.exe hatası alabilirsiniz.

    Pleasewait.exe hatasının çözümü için kms.exe adlı dosyayı bulmalı ve silmelisiniz.

    Elbette bilgisayarınızda Crack kullanmanın pek çok güvenlik açığına sebebibey vereceğini unutmayın ve bu tür riskleri almamak için orjinal yazılım kullanın.

    murat murat (12492)