Poco F1 cihazım açılmıyor

Poco F1 cihazım açılmıyor, şarja takıyorum %100 olduğunu gösteriyor güç tuşuna basıyorum kapanıyor ama açılmıyor. Arada bir kere açıldı sorunsuz çalışıyordu sonra yine şarjı bitip kapanınca veya kendiliğinden kapanmış, sonra yine açılmamaya başladı. PC'den falan açabiliyormuyuz acaba?

necefov necefov (-1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuzu aldığınız yere götürürseniz yeni cihazla değişebilirler.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

    • yeni cihaz dediğim bu değil poco f1 i kullanalı 3 yıl oldu necefov 2 yıl önce
    • Anakart üzerinde veya güç tuşunun bulunduğu yerde oksitlenme olabilir. @necefov darkcrak 2 yıl önce
    • nası çöze biliriz ? ne önerirsiniz ? necefov 2 yıl önce
    • Cihazınızı telefoncuya veya servise vermeniz gerekebilir çünkü siz içini açarsanız bozma riskiniz var. @necefov sorunun tam neyden kaynaklandığını da tam olarak bilmiyorum. darkcrak 2 yıl önce
    • teşekkür ederim bilgilendirme için telefoncuya göstercem .iyi günler necefov 2 yıl önce