POCO Launcher "Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil" hatası nasıl çözülür?

Poco launcher indiremiyorum,

Poco launcher cihazınız cihazınız desteklenmiyor hatası

POCO Launcher "cihazınız Bu Sürümle uyumlu değil" hatası

poco launcher desteklenmiyor hatası - resim

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Xiaomi şirketi tarafından Beta olarak yayınlanan POCO launcher tabii ki her cihazı desteklemiyebilir ama bunun çözümü kolay :)

    1. Öncelikle Poco Launcher apk indir linkine tıklayarak apk dosyasını indiriyorsunuz.
    2. Yükle diyerek yüklüyoruz.
    3. Kurulum bitmesini bekleyin.
    4. Ve bende sorunsuz bir şekilde yüklendi.
    5. Sizde de kurulması lazım. Kurulmazsa cihazınız hiç desteklemiyor demektir.
    6. İyı kullanımlar.
    ozgurlol ozgurlol (268)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Çok iyi yapmışsın. Tebrik ederim seni omercik 5 yıl önce
    • Tesekkr ederm :) ozgurlol 5 yıl önce
    • Yazında ufak tefek değişiklikler yaptım. Bunları iyice bi gözden geçir, bu şekilde daha güzel oldu :) Bir de bazen resim ekleyince çok büyük çıkıyor. Bunların büyüklüğünü sen düşür biraz. Genellikle 450-500 arası olması yetiyor. @ozgurlol omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho mobilde biraz sıkıntılı oluyor o yuzden birdahakine daha iyi yapmaya çalışırım . ozgurlol 5 yıl önce