POCO Launcher nasıl indirilir?

Telefonuma Poco Launcher nasıl yükleyebilirim?

Poco Launcher apk dosyası nereden indirilir?

Xiaomi Poco Launcher nasıl yüklenir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    POCO Launcher nasıl indirilir?

    Xiaomi'nin Pocophone F1 için yaptığı özel arayüz bütün Android telefonlara bir launcher vasıtasıyla yüklenebiliyor. Önceden betası apk olarak yayınlanan Poco Launcher'ı artık Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

    Poco Launcher indirme: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mi.android.globallauncher&hl=en_US

    Yukarıdaki linkten Poco Launcher'ı Android cihazınıza indirip kurulumu yapın.

    Kurulduktan sonra eğer sürekli kullanacaksanız telefonunuzda Varsayılan Uygulamalar > Başlatıcı ayarlarına girip Poco Başlatıcı'yı varsayılan yapabilirsiniz.

    poco başlatıcı

    Eğer Poco Launcher'ı yüklemeye çalışırken "cihazınız bu sürümle uyumlu değil" hatası alıyorsanız, @ozgurlol'un paylaştığı şu çözümden faydalanabilirsiniz: POCO Launcher "Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil" Hatası nasıl çözülür?

    omercik omercik (9418)