Pocophone F1 ısınma sorunu

Selam oncelikle yardımcı olan kardeşlerime şimdiden teşekkur ediyorum

Telefonum poco f1 telefonu kışın almışdı şimdi yaz ve acayip ısınıyo telefon ve bu aniden oldu telefonun icinde sıvı sogutma var sizce neden kaynaklanıyo

Bu sorunun bi cozumu varmıdır ?

Ve ya telefona formatmı atsam ?

kurtneli kurtneli (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    POCO F1 ile ilgili ısınma sorunlarına dair bazı yazıları forumlarda görmüştüm.

    Öneri olarak şunu diyebilirim: GPS, WiFi, Bluetooth gibi hizmetleri kullanmadığın anda mutlaka kapalı tut.

    Ayrıca Güvenlik >  Batarya / Pil > Sıcaklık altından hangi uygulama bataryayı çok kulllanıyor ve ısınmaya yol açıyor görebilirsin.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    Sıvı soğutma olması o telefon hiç ısınmayacak anlamına gelmiyor. Bir telefonun ısınmasından daha doğal bir şey yoktur. Hele de oyun oynanıyorsa ısınması kaçınılmaz, yaz ayında olduğumuzu da düşünürsek ısınmanın normale göre daha fazla artması doğaldır diye düşünüyorum. Sıvı soğutma telefon ısındığı zaman, diğer telefonlara göre daha iyi soğutulacağı anlamına geliyor.

    omercik omercik (9418)