Pocophone F1 MIUI 10 güncellemesi ne zaman gelir?

Telefon-- Pocophone f1

Miui 10 indirdim ama guncelleme doğrulamadı diyor surekli otomatik yapsam uygun guncelleme yok diyor

Eee peki ne yapicam ben otomatik olarak ne zaman gelir

Ayrica ben yuz kilidi açılsın diye bolgeyi hong kong koydum etkisi varmı bunun guncellemeyle ?

magdur01 magdur01 (18)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Pocophone f1  Kasım ayının başından itibaren MIUI 10 almaya başladı. OTA değil de doğrudan yükleme işleminin başarısız olması tuhafmış, hiç başıma gelmedi.

    MIUI forumde şöyle bir yöntem buldum:

    1. Ayarlar > VPN e git.
    2. Buradan  VPN'i aç.
    3. Daha sonra Ayarlar> Telefon Hakkında > Sistem güncellemeleri > Güncellemeleri indir.

    Dene bakalım ne olacak.

    hakan hakan (15394)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hangi vpn (vpn ekle diyor) magdur01 5 yıl önce
    • Öncesinde bi VPN yükle telefonuna. @farurhenho android için ne önerirsin? hakan 5 yıl önce
    • Bilmem ki magdur01 5 yıl önce
    • Inf VPN gayet iyidir. Play Store'dan bulabilirsin @magdur01 omercik 5 yıl önce
    • Vpn Monsterde güzeldir,play storede mevcut ozgurlol 5 yıl önce
    • Denedim olmuyor magdur01 5 yıl önce
    • Guncelleme doğrulanmadı diyor yine magdur01 5 yıl önce

    MIUI Güncelleme doğrulamamadı hatası için bir öneri de şu:

    Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Güncelleme bölümüne git.

    Sağ üst köşedeki alt alta üç noktayı tıkla. Güncellemeyi indir'i seç. Bu bazı kullanıcılarda işe yaramış. Birkaç dakika sonra tekrar deneyin yazarsa birkaç dakika bekle sonra tekrar aynı işlemi yap.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • İndirme başlıyor peki ne bilicem hangi guncellemeyi indirdiyini magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 bu işlem Tüm güncel olan ROM'u indirir. Bu yöntem, güncelleme doğrulanamıyor hatası alanlar için MIUI geliştiricileri tarafından önerilen bir yöntem alattin 5 yıl önce