Pocophone F1 telefonum MIUI 10 güncellemesini almıyor !

Telefon-- Pocophone f1

Miui--Global 9.6 kararlı

Android--8.1

Kendi sitesinden indirdim yine olmadı

Otomatik ken uygun guncelleme yok diyor

Manuel yapinca guncelleme doğrulanmadı diyor

Ne yapsam olmadı

Telefondan sıkıldım artık valla

magdur01 magdur01 (18)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunu bu kadar dert etmeni anlamıyorum. MIUI 10 çok fazla yenilikle gelmiyor. Android 8.1 üzerinde MIUI 10 Global Stable 10.0.4.0 sürümü yaklaşık 1 ay önce dağıtılmaya başladı. Eninde sonunda sana da gelecektir.

    Sana MIUI Updater üzerinden yapabileceğin MIUI 10 Global Stable 10.0.6.0 linkini vereyim. Bir de bunu dene:
    MIUI 10 Global Stable 10.0.6.0 ROM indir

    Bunu indir telefona at. Sonra @darkcrak  arkadaşımınızın gösterdiği şekilde ilerle Choose Update Package seç.

    Sorun devam ederse önce telefonunu sıfırla sonra tekrar verdiğim dosyayı dene.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bu kadar dert etmemin sebebi teması okadar sıkıcı ki ama miui 10 baktim guzel gorunuyo oyuzden geçmek istedim ve ben bolge yi Hong kong olarak koymuşum guncellemeyle alakası olabilirmi sence ? magdur01 5 yıl önce
    • Evet olabilir bölgeyi Çin yapıp biraz da öyle bekle @magdur01 omercik 5 yıl önce
    • @magdur01 elbette olabilir. Ben de MIUI 10'u begenmemiştim. Sorunun çözüldü mü? hakan 5 yıl önce