Pocophone F1 telefonumu MIUI 10'a nasıl güncellerim?

Telefon- Pocophone f1

Android 8.1

Miui 9.6 kararlı

Nasıl miui 10 guncellerim

magdur01 magdur01 (18)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    POCO F1 için MIUI 10 ROM mevcut.

    Önemli Not:

    MIUI 10 güncellemesi yapmadan önce telefonunun şarjı %100 olsun. ROM güncellemesi her zaman risk içerir. Sorun olma ihtimali vardır. Eğer güncelleme yapacaksan bu riski alarak yapmalısın.

    Xiaomi POCO F1 için MIUI ROM'u buradan indirebilirsin.

    1. Telefonunun bilgisayara bağla.
    2. Telefonun SD kartında downloaded_rom diye bir klasör aç ve indirdiğin  zip dosyasını bu klasöre kopyala.
    3. Daha sonra Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Güncellemesi bölümüne git.
    4. Buradan sağ üst köşedeki 3 noktayı tıkla.
    5. Güncelleme paketini seç.
    6. OK dokun. Güncelleme başlayacaktır.
    7. İşlem bitene kadar bekle
    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Neden sorun ciksinki yasal diyilmi bu magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 ben sadece uyarı amaçlı yazdım. Bu tür işlemlerde risk vardır diye MIUI kendi de uyarır bu şekilde. Bu genel bir uyarı sadece. Yoksa güncellemeyi ben de bu şekilde yapıyorum. alattin 5 yıl önce
    • Bişey olurmu cihaz bozulurmu acaba magdur01 5 yıl önce
    • Ben bunun cevabını veremem. 100 defa yaparsın 99'da sorun olmaz 1'inde olur. Windows güncellemesi yaparken de sorun yaşayabilirsin. Ben sadece genel uyarıdan bahsettim. Bu kadar korkutacağını bilsem yazmadım :) @magdur01 alattin 5 yıl önce
    • Cok korktum okadar para biriktirdim cıkışını bekledim teslimatını bekledim şimdi bir guncellemeden dolayı bozulursa bende bozulurum ama yapcam :) magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 yap gitsin. Benim bahsettiğim çok düşük bir ihtimal. Sorun çıkarsa buradayız. alattin 5 yıl önce
    • @magdur01 sen sistem güncellemelerini kontrol ettiğinde güncellemeyi otomatik almadı mı? alattin 5 yıl önce
    • Hayır almıyor magdur01 5 yıl önce
    • Uygun guncelleme yok diyor magdur01 5 yıl önce
    • Ama youtube da herkes yapiyo bu yontemle magdur01 5 yıl önce
    • @magdur dediğim gibi yap o zaman. alattin 5 yıl önce
    • Guncelleme doğrulanmıyor sorunu cıktı magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 indirilen dosya da sorun olabilir mi? Download Manager yazılımı ile indirsene alattin 5 yıl önce
    • Tamam denicem ama şu an o dosyayı indircek internet paketim yok alınca indiririm akşam alcam sabaha bakarım magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 mümkünse PC'den indir dosyayı. Telefondan değil. Sonra telefona at alattin 5 yıl önce
    • Başqa bir sorun ola bilirmi peki magdur01 5 yıl önce
    • Uc browser uygulumasiyla indirmişdim magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 sanmam ama senin için araştıracağım alattin 5 yıl önce
    • Akşam indircem peki telefondanmı indireyim yoksa pc den idm lemi magdur01 5 yıl önce
    • Bu arada Pocophone f1 için MIUI 10 güncellemesi Türkiye için dağıtılmaya başlamış yani bir müddet daha beklersen telefonun otomatik olarak alacak. @magdur01 alattin 5 yıl önce
    • Bu iki guncelleme arasında fark varmı peki? magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 muhtemelen olmayacak alattin 5 yıl önce
    • Yine olmadi guncelleme doğrulanmadı diyor yine magdur01 5 yıl önce