Pokemon go ban kaldırma

Kardeşim benim telefonumdan bir şeyler yapmış ve Pokemon Go oyununda banlanmışım. Sanırım hile benzeri bir şeyler denemiş.  Pokemon go ban kaldırmak mümkün mü? Pokemon go banının kaldırılması için ne yapmalıyım?

Yardımlarınızı bekliyorum

ceyda ceyda (312)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer durumu kendilerine izah ederseniz, hesabınız incelendikten sonra pokemon go hesabınızı açabilirler. Ama dediğim gibi ban kaldırma işleminin başarılı olması ancak hesap incelendikten sonra gerçekleşiyor.  Pokemon go ban kaldırmak için şu linkte bulunan formu doldurun.

    Pokemon Go ban aldırma formunda;

    • Your email address (email adresiniz)
    • Additional info/reason for your request (ek bilgi, neden banlandığınızı, bir daha yapmayacağınızı vs yazabilirsiniz)
    • Your nickname (oyundaki kullanıcı adınız)

    Pokemon Go ban aldırma işleminin ne kadar süreceği belli değil. Yani şu kadar sürede sonuca ulaşır diyemiyorum.  Ayrıca Pokemon go banınız kaldırılacaktır demekte imkansız. İnceleme sonucunda kendileri karar verecek

    murat murat (12492)