Pokemon Go - GPS Signal Not Found hatasının çözümü nedir?

Pokemon Go oynamak istediğimde GPS Signal Not Found hatası alıyorum.

Pokemon Go - GPS Signal Not Found hatasının çözümü nedir?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Pokemon Go - GPS Signal Not Found hatasının çözümü nedir?

    Eğer Android telefon, tablet kullanıyor ve Pokemon GO oyununda GPS Signal Not Found hatası alıyorsanız şu işlemleri yapın

    1. Android telefon, Tablette ayarlar bölümüne gidin.
    2. Geliştirici seçeneklerini bulun.
    3. Sahte konumlara izin ver işaretini kaldırın.
    4. Yine Ayarlar altındaki Konum'a gelin.
    5. Mod olarak Yüksek doğruluk seçeneğini seçin

    Bu ayarlardan sonra Pokemon go GPS hatası sorunu düzelecektir.

    iPhone, iPad gibi bir iOS işletim sistemine sahip tablet veya telefon kullanıyorsanız Pokemon  GPS Signal Not Found hatasının çözümü için ;

    • Telefon veya tablette Ayarlar bölümüne gidin.
    • Ayarlar bölümünün altında  Pokemon Go seçeneğine gidin.
    • Çıkan Pokemon Go ayar ekranda konum seçeneğine dokunun.
    • Uygulamayı kullanırken seçeneğini seçilie hale getirin.

    Yukarıdaki çözüm işinize yaramazsa iPhone, iPad için Pokemon  GPS Signal Not Found hatasının çözümü için şunu deneyin;

    • iPhone, iPad'de Ayarlar bölümüne dokunun.
    • Genel 'e dokunun .
    • En alt bölümdeki Sıfırla seçeneğine dokunun.
    •  Konum ve Gizliliği sıfırla seçeneğine dokunun.
    • Parola istenirse parolanızı girin.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
    7 yıl önce cevaplandı

      Çözüldü

      kullanici481680 kullanici481680 (-199)