Pokemon Go hangi Android sürümlerinde çalışır?

Pokemon Go oynayabilmek için telefonumda hangi Android sürümü olmalı?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pokemon Go hangi Android sürümlerinde çalışır?

    Pokemon Go oynayabilmeniz için telefon yada android cihazınızın sürümü Android 4.4 veya üzeri olmalıdır. Android 4.4 sürümü KitKat olarak adlandırılır

    Pokemon Go oynayabilmek için telefonumda hangi Android sürümü olmalı?

    Şu Android sürümleri üzerinde Pokemon Go çalıştırılabilir

    • KitKat 4.4 – 4.4.4
    • Lollipop 5.0 – 5.1.1
    • Marshmallow 6.0 – 6.0.1

    Android N (Android Nougat / Android 7.0) sürümü şuan için desteklenmiyor. Resmi sürüm çıkana kadar Android N sürümü desteklenmeyecek.

    Ayrıca Intel işlemciler için şu linki incelemenizi öneririm:

    Pokemon Go Intel işlemcilerde çalışan sürüm hangisidir? Pokemon Go Intel işlemcide çalıştırmak bilgilendirme için @ismailsarp'a teşekkürler.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)