Pokemon Go hangi IOS sürümlerinde çalışır?

Pokemon Go iPhone 3'te çalışır mı?

Pokemon Go iPhone 4'te çalışır mı?

Pokemon Go iPhone 5'te çalışır mı?

Pokemon Go oynayabilmek için hangi model iPhone'a sahip olmam gerekir?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pokemon Go hangi IOS sürümlerinde çalışır? Pokemon  hangi iPhone'larda çalışır?

    Pokemon Go oynayabilmeniz için aşağıdaki iPhone telefonlarından birine sahip olmalısınız.

    • iPhone 5
    • iPhone 6

    iPhone 3 ve iPhone 4 maalesef Pokemon Go çalıştırmak için yeterli değil.

    Pokemon Go hangi IOS sürümlerinde çalışır?

    Pokemon Go oynayabilmek için telefonunuzda en az iOS 8 yüklü olmalı. IOS 8 ve üzeri telefonlarda Pokemon Go oynanabilir.

    Ayrıca JailBreak edilmiş telefonlarda Pokemon Go oynayamazsınız.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)