Pokemon Go hesabı nasıl silinir?

Pokemon Go hesabımı nasıl silebilirim?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pokemon Go hesabı nasıl silinir?

    Pokemon go hesabınızı silebilirsiniz. Fakat daha sonradan sildiğiniz Pokemon Go hesabı ile oyun oynayamazsınız. Google veya Apple hesabınız Pokemon Go için kullanılmaz hale gelir.

    Silmek istediğiniz hesap ile bir daha oynamayacaksanız hesabınızı silmenizi öneririm.

    Pokemon Go hesabını silmek için Pokemon Go hesabı silme formunu buradan doldurabilirsiniz.

    Nickname of account you wish to delete bölümüne silmek istediğiniz hesaptaki takma adınızı yazmanı gerekiyor.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)