Pokemon Go kullanıcı adımı (NickName) nasıl değiştirebilirim?

Pokemon Go kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Pokemon Go NickName nasıl değiştirilir?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pokemon Go kullanıcı adımı (NickName) nasıl değiştirebilirim?

    Pokemon Go NickName yani kulanıcı adınızı değiştirmek için destek formunu doldurmanız gerekiyor.

    Pokemon Go NickName değiştirme formuna buradan ulaşabilirsiniz.

    Pokemon Go kullanıcı adı değiştirme formunda Nickname to be reset yazan yere mevcut nickname yani kullanıcı adını yazmalısız.

    Formu şu şekilde doldurun

    • Your email address: Email adresiniz
    • Subject : Nickname change request
    • Additional info/reason for your request:  I mistakenly wrote my real name as  nickname.
    • Nickname to be reset:  mevcut nickname, örnek AliErsoy gibi.

    Formda yeni NickName yazmanıza gerek yok. Eğer NickName değiştirme talebiniz onaylanırsa, oyun içinde karşınıza NickName değiştirme ekranı gelecek.

    NickName değiştirme sadece yanlışlıkla kendi gerçek adlarını nickname olarak kullanan ya da kimlik bilgisini yansıtacak şekilde nickname alan kullanıcılar için geçerlidir.

    Örneğin Ali Ersoy adınız ve AliErsoy olarak NickName aldıysanız bu nickname'i Hunter23 gibi değiştirebilirsiniz.

    Hunter23 nickname'i BestHunter yapamazsınız. Bilginiz olsun NickName değiştirme işlemi bir kaç haftayı bulabilir.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)