Pokemon Go siyah ekran sorunu

Pokemon Go yükledim fakat oyun açılmıyor. Pokemon Go siyah ekran sorunu yaşıyorum.

Pokemon Go siyah ekran sorununun çözümü nedir?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pokemon Go siyah ekran sorununun çözümü nedir?

    Öncelikle telefonunuz Pokemon Go için uygun mu bunu kontrol etmelisiniz.

    Pokemon Go hangi IOS sürümlerinde çalışır?

    Pokemon Go hangi Android sürümlerinde çalışır?

    Telefonunuz işlemci ve işletim sistemi olarak Pokemon Go için uyumlu olmalıdır.

    Android N, Android Beta işletim sistei kullanan kullanıcılarda Pokemon Go siyah ekran verecektir.

    • Sony  Xperia Z3
    • Nexus 5x
    • Asus ZenFone 2

    gibi telefonlarda kullanıcılar siyah ekran ile karşılaşabiliyor.

    Ayrıca unutmamak gereken bir durum var. Pokemon Go henüz çok yeni bir oyun ve pek çok hatayı barındırıyor. İlerleyen zamanlarda bu hatalar ortadan kaldırılacaktır. Pokemon Go siyah ekran sorunu yaşayan kişiler, oyunun Google Play'de yeralmasını beklemeli ve güncellemeleri takip etmeliler.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)