Pokemon GO - We're not detecting your phone's orientation. Would you like to turn off AR Mode hatası

Pokemon GO oynamak istediğimde  We're not detecting your phone's orientation. Would you like to turn off AR Mode hatası alıyorum.

Pokemon GO - We're not detecting your phone's orientation. Would you like to turn off AR Mode hatasının çözümü nedir?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pokemon GO - We're not detecting your phone's orientation. Would you like to turn off AR Mode hatasının çözümü:

    Telefonunuzda jiroskop özelliğinin olması gerekir. AR modu kapatarak kamera görüntüleri olmadan da oynayabilirsiniz

    Telefonunuzda AR mode desteği olduğu halde bu hatayı da alabilirsiniz. Bazı Sony ve Huawei telefonlarda oyundaki hatadan dolayı bu uyarı alınabiliyor.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)