Pop-up pencereler'de Chrome Sayfalar Yanıt Vermiyor hatası veriyor.

Web sitelerinde açılan pop up pencerelerde Google Chrome Sayfalar Yanıt Vermiyor şeklinde hata veriyor.

Aynı şekilde Pop-up pencerenin scroll ve kaydırma çubuğu çalışmıyor.

Google Chrome  Pop-up Sayfalar Yanıt Vermiyor sorununu nasıl çözerim?

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome  Pop-up Sayfalar Yanıt Vermiyor sorununu nasıl çözerim?

    Bu hata Google Chrome'un son güncellemesi ile gelen bir bug yani hata. Beta sürümünde bu sorun çözüldü.

    Google Chrome Beta sürümünü buradan indirebilirsiniz.

    Aynı zamanda kaydırma çubuğu sorunu da beta sürümde çözülmüş durumda.

    hakan hakan (15424)