Popi Tv nedir? Popi Tv Kaldırma

Popi Tv nedir? Popi Tv nasıl kaldırılır?

Popi Tv internet üzerinden TV yayınlarınızı izleyebilmenize olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Popi Tv ile aynı zamanda bazı yabancı ve yerli dizileri de internet üzerinden izlemeniz mümkün.

Siz yüklemediğiniz halde bilgisayarınızda Popi Tv uygulamasını görüyorsanız muhtemelen ücretsiz başka bir yazılımla birlikte bilgisayarınıza kurulmuş demektir.

Popi Tv nedir, Popi Tv kaldırma aşağıda anlatılmıştır.

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Popi Tv nedirPopi Tv Kaldırma

    Popi Tv nedir

    Popi Tv internet üzerinden TV yayınlarınızı izleyebilmenize olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Popi Tv ile aynı zamanda bazı yabancı ve yerli dizileri de internet üzerinden izlemeniz mümkün.

    Siz yüklemediğiniz halde bilgisayarınızda Popi Tv uygulamasını görüyorsanız muhtemelen ücretsiz başka bir yazılımla birlikte bilgisayarınıza kurulmuş demektir.

    Bu tür uygulamalar potansiyel olarak istenmeyen uygulama olarak adlandırılır.

    Popi Tv Kaldırma

    Popi Tv uygulamasını kaldırmak oldukça kolaydır. Popi Tv uygulamasını kaldırmak için şu adımları izleyin:

    Bu adım Windows 7 üzerinden anlatılmıştır, Windows 8 içinde benzer adımları uygulayabilirsiniz.

    Windows 8 'de Başlangıç Ekranına doğrudan Denetim Masası yazarak denetim masasını bulabilirsiniz.

    • Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

    • Yüklü programlarda  Popi Tv uygulamasını sağ tuşla tıklayın ve ardından kaldırı tıklayın.

    • Kaldırma sırasında Dosya kullanılıyor ve silinemedi hatası alırsanız yoksay butonuna basın.

    • Bu ekran bir kaç kez gelecektir hepsinde Yoksay butonuna basın.
      Mobogenie   nasıl kaldırılır?  programlar ve özellikleri

    cemkara cemkara (4215)