porgramlar java olarak iniyor!

porgram ve banner gibi vb indirirken java olarak iniyor neden olabilir. resim lınk > http://i.hizliresim.com/qBbA6Q.jpg

xnstr xnstr (-25)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    birlikte aç hatasından kaynaklanıyor bilgisayarda olmayan bir açma programına yönlendirmek için bize bir program lazım örnek olarak vlc player programını  olabilir başka bir programda olabilir tekrar kaldırılıyor zaten http://www.gezginler.net/indir/vlc-player.html indirin kurun java olarak inen dosyayı masa üstüne alın

    ve akabinde sağ tıklatın birlikte aç sekmesine tıklatın burda az önce indirip kurduğumuz vlcplayer programını görürsünüz

     çiftıklatın vlcplayer ile aç tıklatın vlc programını ekle kaldırdan tamamen  kaldırabilrsiniz bilgisayarı yeniden başlatın ( not  YT banner dosyasını açan bir programınız olması lazım )

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • VLC Media Player ne alaka şimdi xnstr 7 yıl önce
    • buraya ne alaka die yazacağına uygulasaydın çoktan düzelmişti hata candan 7 yıl önce
    • iş olsun diye yazmadık tercübe var candan 7 yıl önce
    • yaptım bu sefer VLC Media Player olarak açılıyor xnstr 7 yıl önce
    • cevaptada yazdım gerçide vlc player programını kaldırman gerekir ve bilgisayarı yeniden başlatın candan 7 yıl önce
    • fbden ekleyim size göstersem? fotorafları xnstr 7 yıl önce

    O Banner'i Abode Photoshop Programıyla Açabilirsin. NOT : .psd uzantıs olması lazım.Ya da özelliklerden değiştirebilirsin.

    gmemir gmemir (5)