Pornclap virüsü bulaştı E tab 5

Lardeşim gta yıyüklerken vüirüs bulaştı yardım e tab 5

nuvaga nuvaga (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Tabletinizi recovery bölümü üzerinden format (hard format) atmayı deneyin.Hard Format atarken sırasıyla;

    • Wipe data factory reset
    • Wipe cache

    işlemlerinden sonra tabletiniz tamamen silinmesi gerekli.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Olmuyor

      Pornclap silinmiyor ben her turlu format atmayi denedim

      nuvaga nuvaga (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        aynen hiçbişekilde silinmiyor. lütfen bilen varsa yardımcı olsun :(

        ademline ademline (2)