PornClub virüsu bulaştı

PornClub virüsü bulaşmış durumda.. Hard Reset yaptım 3 kere ama sonuç aynı.. Yeni Frimware atıcam pc telefonu gormiyor download modunda da gormiyor ne yapmaliyim??

kullanici506361 kullanici506361 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Porn Clup oldukça tehlikeli ve sisteme etki eden bir virüs.Bu virüs daha önce uzmanim.net üzerinde çözüme kavuşturulmuştu.Aşağıdaki bağlantıdan ilgili konuya ulaşabilirsiniz.

    PornClub virüsü nasıl temizlenir?

    ismailsarp ismailsarp (6010)