Porno ceza getırırmı ? Cinsel içerikli sitelerde ceza yiyebilir miyim?

iyi gunler porno ızlerken bır ekran cıktı ve kapatamadım o ekranı o ekranda 3* 100 ytl vermelısınız gıbı yazılar vardı ve yukarıda ıp adresım yazıyodu vırus olabılırmı yoksa gercektende böle bir uygulama varmı? Teşekkürler

Porno ceza getırırmı ? Cinsel içerikli sitelerde ceza yiyebilir miyim?

ahmet181560 ahmet181560 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer bir antivirüs programı kullanmıyorsanız her an bir virüs problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Bu gibi sitelerde sizi kandırmaya yönelik pek çok içerik mevcuttur.Bu içerikler sizi yanıltmak için olduklarından ilgi çekici mesajlar veya sizi korkutmaya yönelik mesajlar verebilirler.Bu yöntemle bilgisayarınıza virüs bulaştırabilirler.Bu virüs te büyüklüğüne göre dosyalarınızı kullanılmaz hale bile getirebilir.

    En kısa zamanda güvenilir bir antivirüs edinin.

    Ayrıca ceza hususuna gelirsek cinsel içerik sitelerinde ceza uygulanan bazı durumlar var.Bunlar

    • Çocuk istismarı
    • Gizli kamera vs. gibi içerikler
    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      -1

      Eğer +18 yaşını geçmiş iseniz ve herhangi bir 18 yaş altı porno izemiyorsanız. yada yasak olan Türk porno videolarını izlemiyorsanız problem yok demektir.

      fenasalbey fenasalbey (-1)