Port Açamıyorum

Merhabalar PORT AÇAMIYORUM Port açam seçeneği bulunmuyor yardım

berkinnapar berkinnapar (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    "NAT" veya "Port Yönlerdime" sayfalarını açmalısın. "Ağ yönetimi" bölümünde veya "WAN" sekmesi altında olmalı.

    Edit:

    Webde biraz araştırdım, DSL-12E modemlerde "Gelişmiş" bölümünde "NAT" sekmesi " altından "Sanal sunucu"ya girilerek yapılıyormuş.

    Veya port yönlendirme işleminin yapılabilmesi için WAN ayarları bölümüne girip üst menüde port yönlendirme menüsüne tıklanıyormuş. Gerisini yaparsın herhalde.

    Asus DSL-N12E Port Forwarding - video anlatım (tıkla)

    Edit:

    Sol bölmedeki "Gelişmiş" düğmesi tıklanacak ve sonra üstte "NAT" sekmesi:

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • sağolunda bende gelişmiş sekmeside yok attığım resimde gelişmiş diye bir yer yok berkinnapar 6 yıl önce
    • Arabirim üzerinde görünen tüm düğme ve sekmelere tııkla, mutlaka açılacaktır. Eğer o düğmeler görülür olmasaydı ve bölümler açılmasaydı (mesela "Sihirbaz" düğmesi ve bölümü) modem kurulumu nasıl gerçekleştirilecekti? Veya sen modem kurulumunu bu bölümler görülmeden/açılmadan nasıl gerçekleştirebilidin? @berkinnapar temmuz 6 yıl önce

    Bende o seçenekler yok NAT ve port yönlendirme Sekmeleri yok

    berkinnapar berkinnapar (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Mesajıma resim ekledim. temmuz 6 yıl önce