portal sepeti arama motoru

merhaba . bır program ındırmek ıstedım ve ındırdıgım sıteden search portal sepeti adı altında bı arama motoru bılgısayarıma yuklendı ve onu kaldıramıyorum . sızın sıtenızdeki aşamaları teker teker denedım ama adım 2 13. maddekı ıfadeyı :

Arama bölümüne explorerEx64.dll eğer sisteminiz 32 bit ise  explorerEx.dll yazın ve aratın.

Bulunan kayıtları sağ tuşla tıklayın ve açılan menüden Sil'i seçin.

Silme işlemleri sırasında bazen karşınıza Ad (varsayılan) veri (Değer Atanmamış) şeklinde kayıt kalabilir. Bu önemli değil. Slinmesi gereken değeri silmiş oldunuz bu yeterlidir. Diğer işlemlere deva edin.

işte bunları yapıyorum . ama arama sonucu cıkan dosyayı sılmemı bılgısayar ızın vermıyor aşamalara da devam edemıyorum .

enspnr21 enspnr21 (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    YAC veya benzeri program kullanıyorsanız kayıt defterinden bu girdileri silmemizi engelleyebilir.

    En kötü ihtimal ile bilgisayarı güvenli kipte açın ve ve bu kayıtları silmeyi deneyin.

    hakan hakan (15409)
    9 yıl önce cevaplandı

    • YAC programı veya benzerı programlar neler bıde bılgısayarı guvenlı kıpte nasıl acabılırım enspnr21 9 yıl önce
    • http://uzmanim.net/soru/bilgisayarimi-guvenli-modda-nasil-baslatirim/125 güvenli mod için yardımcı olacaktır. Programlar ve özelliklerde YAC - adlı program varsa kaldırın. hakan 9 yıl önce

    YAC programı veya benzerı programlar neler

    bıde bılgısayarı guvenlı kıpte nasıl acabılırım

    enspnr21 enspnr21 (3)