Portal Sepeti kaldırma - Sistem kararlılığını bozabilir hatası

Sitenizde paylaştığınız Portal sepeti kaldırma adımları, 27. adım Kayıt defterinden Portalsepeti aratıp veri silmede, tüm veriler siliniyor fakat,  (Varsayılan) adında, türü REG_SZ olan ,(değeri atanmamış) Veri verisi silinmiyor. Silmek istediğimde, önce sistem kararlılığını bozabilir uyarısı veriyor, silmeyi onayladığımda belirtilen tüm değerler silinemedi diyor.

Ne yapmalıyım?

kullanici606104 kullanici606104 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve veriler duruyor mu kontrol ediniz. Eğer duruyor ise anladığım kadarıyla hesabınızın yetkileri kısıtlı. Bunun için Başlat\Arama bölümüne regedit yazınız ve sağ tıklayıp "Yönetici olarak çalıştır"ı seçiniz. Ardından silme işlemlerini tekrar deneyiniz. Ayrıca "Varsayılan" girdisini tek başına silmek yerine sol taraftan seçili olan klasörü siliniz.

    utkubayat utkubayat (885)