Portal sepeti kaldırma

Arkadaşlar portal sepeti hakkında konu açtım kimse yardım etmiyor nolursunuz 10 dk nızı alır sizin için tw versem yapsanız yapmadım

kaanuz10 kaanuz10 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sitede aradığınız mevcut link = http://uzmanim.net/soru/portalsepeti-tarayici-korsani-nasil-temizlenir/5395 kolay gelsin.

    dyildiz dyildiz (183)
    9 yıl önce cevaplandı

      Paylasım İçin teşekkürler fakat kafam almıyor yapamıyoprum tw versem yapabilirmisiniz ?

      kaanuz10 kaanuz10 (1)