Portal sepeti kurtulma-ntuser.pol dosyasını bulamıyorum

İyi günler öncelikle adımlarda gecen Macwebtoise dosyasında virüs bulunduğu icin bu işlemlere hic başlamadan önce silmiştim bu bundan sonraki adımlarda problem olmus olabilir mi?/ 2.si su ntuser.pol dosyasını appdatada bulamıyorum arattim hiçbi yerde yok sebebi ne olabilir yada nası çözebilirim lütfen yardımcı olun

adnan adnan (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1. soru Hayır problem olmaz

    2.ntuser.pol dosyasının gizli olam ihtimali de var aşağıdaki işlemi yapı bir daha aratın Yine bulunmazsa sıkıntı yok

    1. Klasör Seçeneklerini açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Görünüm ve Kişiselleştirme'yi ve ardındanKlasör Seçenekleri'ni tıklatın.

    2. Görünüm sekmesini tıklatın.

    3. Gelişmiş ayarlar'ın altında Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster'i, ardından da Tamam'ı tıklatın.

    hackerboy hackerboy (16)
    9 yıl önce cevaplandı

      Dediklerinizi yaptım yeniden aradım ama yine bulamadım umarım dediğiniz gibi problem olmaz yardım icin teşekkür ederim

      adnan adnan (3)