Portal Sepeti Siliyorum tekrar yükleniyor !!

şu  illeten  bi  türlü  kurtulamadım   uzmanim.net teki   şeyler  tek  tek  uyguladım  res  atınca  tekrar geliyor   ne  yapabilirim  ?

azda35 azda35 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunu deniyorsunuz değil mi? Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir?

    Eğer yeniden başlattığınızda geliyorsa, aşamaları eksik yapıyorsunuz demektir. Aşamaları teker teker yeniden gözden geçirin. Portalsepeti temizlemede kesin çözümdür.

    alattin alattin (16999)
    9 yıl önce cevaplandı

    • harfi harfine yapıyorum yinede fayda yok dediginiz bazı dosyalar grouppolicy dosyası yok ama grouppolicyusers cıkıyor vede içi bos v2 ama v3 deki şeyleride yapıyorum yinede dediginiz bazı şeyler yok görev yönetiicisi gibi azda35 9 yıl önce