portal sepeti sorunu

merhaba ben sizin portal sepeti hakkında dediklerinizi uyguladım ancak regedit de silme sorunu yaşıyorum YAC dosyam yok ama yinede silemiyorum birisini isimi (varsıyılan) REG_SZ (değer atanmamış) yazıyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim

miastella miastella (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    cevap yazmanıza gerek kalmadı kendim sistemi geri yükleyerek hallettim o program yüklenmeden önceki bir zamana geri yüklerseniz sorun kayboluyor arkadaşlar.

    geri yüklemek içinse başlat menüsünde programları ve dosyaları ara yazan yere tıklayıp sistemi geri yükle yazarsanız çıkıyor ne zaman göründüyse bu program ondan önceki tarihli bir geri yükleme noktası seçilerek halloluyor.

    miastella miastella (1)