Portal sepetinden kurtulma-KAYIT defteri bölümünde problem yasıyorum

Merhabalar sorum portal sepeti kaldırmada kayit defterine giriyorum Portalsepeti yazıp taratıyorum baya bi dosya sildim ama su varsayilan REG_SZ (deger atanmamış) dosyasını silemiyorum belirtilen tüm degerler silinemedi hatası veriyor ayrıca soldan portal sepeti.cok klasorunu sildim artık program ctrl+F yapıp portal sepeti atlattığımda onceden yanda hangi dosya varsa onun programlarını göstermeye devam ediyor ben de onları silmemem gerektiğini düşünüyorum portal sepetiyle alakası yok gibi cunku yalnislikla farklı programlar silmiş olabilirim ama lütfen yardımcı olun cok rica ediyorum..

sinyor sinyor (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Varsayılan olarak belirtilen girdi, sol tarafta seçtiğiniz klasörün varsayılan değeridir. Bu yüzden "portalsepeti" yazıp aradığınızda eğer bir klasör bulunuyorsa ve içinde sadece Varsayılan değeri varsa, sol taraftan onun bağlı olduğu klasörü silebilirsiniz.

    Bu işlemlerden önce AdwCleaner programını çalıştırmanızı tavsiye ederim. Bu programlar bu işlerin çoğunu halledecektir ve geri kalanları tekrardan "portalsepeti" şeklinde arayarak temizleyebilirsiniz.

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    utkubayat utkubayat (885)