portal sitesini kaldırma

Merhaba,
Google ana sayfamken java indirikten sonra artık ana sayfam netmahal.com oldu ve ne yaparsam yapayım bunu düzeltemiyorum. Sizin önerdiğini adwcleanerla da taradım düzelmiyor. ayrıca durduk yere reklam içerikli siteler kendiliğinden açılıyor.
Ne yapacağım?...
Çözüm için mavidelisi00@hotmail.com adresinden ulaşırsanız sevinirim.

mavikelebek mavikelebek (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Konu zaten açılmıştı bir konuyu açmadan önce sitede sorunu araman sitenin verimi açısından daha iyi olurdu

    Sorunun çözümü içinde buradan bakabilirsin :)

    kodadiprogramci kodadiprogramci (22)
    8 yıl önce cevaplandı

      Portal sepetini nereden yüklediniz acaba. Saçma gelebilir ama yüklemek istiyorum.

      yusufbozar yusufbozar (348)
      8 yıl önce cevaplandı

        Sistem Geri Yükleyerek Çözdüm Ben Bro Diğerlerinin Hepsini Denememe Rağmen İşe Yaramadı.

        frankenstein frankenstein (3)